Ceļojums pa Latgali kredītā?

Latgale ir viens no latviešu novadiem, kurā ir nedaudz vairāk kā 22% no Latvijas teritorijas jeb vairāk par 14 tūkstošiem kvadrātmetru, tajā dzīvo nedaudz vairāk kā 300 tūkstoši iedzīvotāju un šajā novadā ir ļoti skaista daba un daudz ezeru. Latgale ir vieta, kur cilvēki var doties apskatīt laukus un to, kā cilvēki vēl joprojām pamatā dzīvo lauku reģionos bez pilsētām un visa tā, ko pilsētas var sniegt. Latgale, protams, arī ir ļoti labs tūrisma objekts ar vairāk kā 2000 dažādiem ezeriem, upēm un dažādām dabas ainavām sākot no pauguriem līdz zemienēm.

Ja tu vēlies apskatīt Latgali es noteikti tev to ieteiktu darīt vasaras sezonā, jo ziemā daudzi lauku ceļi ir grūti izbraucami un ja tev nav transports ar visu 4 riteņu piedziņu, tad var būt grūti izkļūt no sniega kupenām un ledainajiem ceļiem. Bet vasarā Latgale uzplaukst visā savā krāšņumā ar dažādiem ziediem, purviem un mežiem. Protams izbraukāt visus 14 tūkstošus kvadrātkilometru nebūs iespējams un tas nemaz nav vajadzīgs, jo pamatā jau katrā reģionā ir tikai dažas apskates vietas, ko tad arī parasti var iegūt lielāko pilsētu I punktos un tādā veidā tad arī uzzināt, kur un kā labāk doties. Latgales lielākās pilsētas ir Daugavpils, Rēzekne un Jēkabpils, kur lielākā no šīm trijām Daugavpils ir otra lielākā Latvijas pilsēta ar 98 tūkstošiem iedzīvotāju, bet visas trīs ierindojas Latvijas lielāko pilsētu desmitniekā. Noteikti, ka ceļojumā pa Latgali ir jāiekļauj visas trīs šīs pilsētas, kur tad arī būs iespējams atrast labas naktsmītnes un restorānus, kur uzturēties, bet pēc tam apbraukāt visus tuvējos apskates objektus, kas tad arī ir pieejami ap šīm pilsētām.

Latgalē, protams, ir jādzird Latgaļu dialekts, kas vēl joprojām tiek plaši lietots un kuram pat ir savs alfabēts. Ir jānogaršo kartupeļu pankūkas un kartupeļu kotletes, kā arī jāapskata skaistās Romas pareizticīgo baznīcas un jāapskata dažādas amatniecības un rokdarbu vietnes un arī jāapskata dažādie kultūras pieminekļi.

Šāds ceļojums, protams, nebūs lēts un jums nāksies iztērēt diezgan lielu naudas summu, ko jau vajadzētu sākt krāt laicīgi. Bet, ja jums ir doma doties šādā ceļojumā, bet nav nauda, tad ir iespējams paņemt kredītu. Internetā ir pieejami dažādi kredītu veidi, sākot no ātrajiem kredītiem līdz kredītlīnijām, un ar šiem kredītiem ir iespējams finansēt šāda veida ceļojumu. Protams ir arī patēriņa kredīts, ar ko tad var iegūt vēl lielāku naudas summu, bet visticamāk, ka vairākus tūkstošus Eiro jūs šādā ceļojumā nenotērēsit. Un parasti šis Latgales vairāku dienu izbrauciens ar visām viesnīcām neizmaksās vairāk par 500 Eiro, kas tad arī ir pietiekami maza naudas summa lai to dažos mēnešos pēc tam varētu atdot kreditoram.